Новини

Відбувся другий етап Всеукраїнської хресної ходи за мир в Україні

З 25 по 28 квітня 2023 року відбувся другий етап Всеукраїнської хресної ходи з іконою Покрова Богородиці з часткою Її Омофору та Благодатним Єрусалимським вогнем.

Детальніше:Відбувся другий етап Всеукраїнської хресної ходи за мир в Україні

Священники Військового відділу звершили Пасхальну гуманітарну місію на Донбас у рамках Всеукраїнського хресного ходу

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершено перший етап Хресного ходу з іконою Покрова Богородиці з часткою Її Омофору та Благодатним Єрусалимським вогнем. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України.

У цьому році Пасхальна духовно-гуманітарна місія на сході стала частиною цієї Ходи. На Донбасі духовну та гуманітарну підтримку отримали вісім підрозділів ЗСУ, чотири шпиталі та цивільні жителі двох міст, які мають відомі гуманітарними проблемами.

Детальніше:Священники Військового відділу звершили Пасхальну гуманітарну місію...

Пасхальне послання Предстоятеля

Пасхальне послання

Предстоятеля Української Православної Церкви

Блаженнішoго Митрополита Київського і всієї України Онуфрія

Архіпастирям, пастирям, чернецтву

та всім вірним чадам

Української Православної Церкви

Христос Воскрес!

Детальніше:Пасхальне послання Предстоятеля

Церковні нагороди


До Світлого Христового Воскресіння настоятель нашого храму прот.В'ячеслав та клірик прот. Сергій із рук Предстоятеля Церкви були нагороджені нагородами. Аксіос!

Детальніше:Церковні нагороди

Як відбувався процес мироваріння в УПЦ у 2023 році

Чин мироваріння розпочався ще у Великий Понеділок. Тоді Предстоятель звершив освячення води та окропив заготовлені інгредієнти для Мира. Також Блаженніший владика особисто запалив вогонь під казаном, встановленим для мироваріння у церкві Всіх святих у Феофанії. Після цього Предстоятель почав читання Святого Євангелія, яке продовжували архієреї та духовенство до самого завершення мироваріння у Велику Середу.
Вранці у Великий Четвер готове миро урочисто внесли в собор. Під час великого входу ємності перенесли до престолу разом зі Святими Дарами. Саме освячення речовини відбулось після Євхаристійного канону – Блаженніший Митрополит Онуфрій підніс особливу молитву над Миром, а потім проспівали тропар П’ятидесятниці.

Детальніше:Як відбувався процес мироваріння в УПЦ у 2023 році

Фортеця Лавра

Хресний хід навколо Києва

Духовенство храму Всіх святих воїнів здійснило хресний хід навколо Києва зі святинями храму: Ковчег з мощами святих вохнів, іконою святителя Миколая, іконою Богородиці "Покрова". Початок хресного ходу - молебень зображено на світлинах. 

View the embedded image gallery online at:
https://hramvsvoinov.kiev.ua/news.html#sigProId1ae26c6fb4